Polerowanie betonu

Usługi


TO NAJLEPSZY
NAJSKUTECZNIEJSZY
NAJTAŃSZY
sposób na wzmocnienie betonu i uzyskanie estetycznej, wysokiej jakości powierzchni do długiej,
bezpiecznej eksploatacji.

Usługi - Aktualnie jesteś - polerowanie betonu

Chcesz zmaksymalizować parametry twojej posadzki, przeczytaj jakie są zalety, gdy zdecydujesz się na polerowany beton.

POLEROWANY BETON

 

TO NAJLEPSZY
NAJSKUTECZNIEJSZY
NAJTAŃSZY

sposób na wzmocnienie betonu i uzyskanie estetycznej, wysokiej jakości powierzchni do długiej,
bezpiecznej eksploatacji.

Zarówno najemcy, audytorzy jak i pracownicy wyżej oceniają miejsca, gdzie zostało wykonane
polerowanie betonu.
Polerowany beton to propozycja dla tych Państwa, którzy chcą osiągać wysokie standardy
proponowanych przez siebie usług. Polerowany beton doskonale sprawdza się w każdym przemyśle,
co pozwala korzystniej wynająć powierzchnie magazynowe. Zarówno najemcy jak i właściciele mogą
osiągnąć dużo lepsze wyniki operacyjne, zaoszczędzić na późniejszych naprawach i przestojach
związanych z serwisem.

Proponujemy Państwu wieloetapowy proces chemiczno- mechaniczny z użyciem najlepszych
środków i maszyn planetarnych funkcjonujących na rynku.
-usuwamy wierzchnią warstwę płyty betonowej
– dochodzimy do pożądanej warstwy którą utwardzamy impregnatami na bazie krzemianów na głębokość 3-5mm
– wieloetapowo polerujemy posadzkę
– nanosimy impregnat, który ostatecznie zatyka pory i nanosi delikatną warstwę polimeru
– wykonujemy ostateczne polerowanie we wcześniej uzgodnionej intensywności

Dla nas polerowanie betonu nie ma tajemnic.

BETON POLEROWANY- znacznie zwiększa żywotność posadzki

BETON POLEROWANY- jest ekonomiczny

BETON POLEROWANY- jest wodoodporny

BETON POLEROWANY- odbija dużą ilość padającego światła

BETON POLEROWANY- jest łatwiejszy w utrzymaniu czystości

BETON POLEROWANY- jest antypoślizgowy

BETON POLEROWANY – estetycznie wygląda

 

Podejmij słuszną decyzje

Zanim posadzka w Państwa magazynie ulegnie całkowitej destrukcji, oddajcie ją w ręce specjalistów.
Betonowe posadzki nie mają dla nas żadnych tajemnic. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, jak zadbać o wszelkiego rodzaju posadzki przemysłowe , aby służyły Państwu przez wiele lat.
Warto już na samym początku pomyśleć o przyszłości posadzki przemysłowej.
Należycie wykonana impregnacja betonu, polerowanie betonu, zamknie pory i doszczelni posadzkę, jednocześnie wzmacniając jej powierzchnię.
Profesjonała konserwacja betonu pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze związane z późniejszymi naprawami i oraz przestojami związanymi z wyłączeniem naprawianej powierzchni z ruchu.

Co daje polerowanie betonu?

Przede wszystkim to zabieg, dzięki któremu będą mogli Państwo cieszyć się bezproblemową posadzką.
Polerowany beton zawiera w sobie wszystkie potrzebne parametry ułatwiające funkcjonowanie każdej firmy.
Nie będą się już Państwo martwić co zrobić z rozlanym olejem i innymi cieczami, ponieważ polerowany beton jest wodoodporny. Koniec z nieestetycznymi plamami i uwagami audytorów. Polerowany beton to także zwiększona absorbcja światła. Każdy magazyn, hala jest odbierana jako estetyczna, zadbana i czysta, gdyż ilość odbijanego światła jest dużo wyższa niż przy matowym betonie. W doświetlonym pomieszczeniu pracownicy wydajniej pracują. Firma sprzątająca, która serwisuje posadzkę może efektywniej wykonywać swoje obowiązki, ponieważ polerowany beton nie jest już porowaty, w związku z czym przy namaczaniu powierzani brud nie wnika do środka, a w całości jest zbierany przez automaty myjące. Należy tu zwrócić uwagę na odpowiednie PH środków myjących. Więcej o tym za kładce ESPERT RADZI.

Na czym polega polerowanie betonu?

Technologia, która stosujemy polega na szlifowaniu, polerowaniu, utwardzeniu i impregnacji posadzki betonowej i kamiennej. Szlifowanie wykonuje się wyłącznie najlepszymi na rynku maszynami planetarnymi na sucho lub na mokro.
Powierzchnię utwardzamy i impregnujemy za pomocą najwyższej jakości preparatów opartych na nanotechnologii krzemianu.
Molekuły krzemianu wnikają w głąb betonu na około 5 mm i łączą się z cząsteczkami wapnia. W ten sposób następuje wzmocnienie betonu, zabezpieczenie powierzchni przed pyleniem, hydrofobizacja betonu oraz nadanie połysku.

Warto zainwestować

Polerowanie betonu nie jest drogim zabiegiem, a może uchronić Państwa przed kosztami, jakie pojawią się, kiedy posadzka zacznie się kruszyć i pylić. Wykruchy są nie tylko nieestetyczne ale też bardzo niebezpiecznie, np. w ruchu wózków widłowych i innych pojazdów poruszających się po halach i magazynach. Pyląca podsadzka to dość duży kłopot dla produkcji oraz magazynów składujących towar. Kurz z pylącej posadzki osiada na taśmach produkcyjnych i przechowywanych towarach. Firmy sprzątające wykonują żmudną pracę usuwania zanieczyszczeń z regałów wysokiego składu, towarów i linii produkcyjnych wynikających z pylącej posadzki. Problem będzie wciąż narastał i prowadził użytkowników do zwiększenia kosztów utrzymania posadzki, produkcji oraz składowanych towarów w należytym stanie.

Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami.
Przyjedziemy w każde miejsce.
Bezpłatnie wykonamy ekspertyzę Państwa posadzki przemysłowej oraz próbę polerowania betonu na wybranej przez Państwa powierzchni. Będą mieli Państwo czas sami wypróbować zalety jakie niesie ze sobą polerowanie betonu.
Nasz wysoko wykwalifikowany zespół jest w stanie wykonać ponad 1000 metrów kwadratowych polerowania betonu na jednej zmianie. Możemy wykonywać polerowanie betonu podczas funkcjonowania pracy magazynu. Dzięki bezpyłowej technologii sprawnie i bezkolizyjnie wykonamy zlecone zadania.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili na Facebooku, Instagramie

Beton polerowany – skuteczne rozwiązanie na każdą kieszeń

Nawet betonowe posadzki nie trwają wiecznie, lecz okres ich funkcjonalności da się przedłużyć. Polerowanie betonu to renowacyjna technologia w skład której wchodzą czynności takie jak szlifowanie, polerowanie i poddawanie obróbce chemicznej (impregnowanie). Beton jest materiałem niezwykle ponadczasowym – stosowany od czasów Starożytnego Rzymu, dziś jest prawdziwym fenomenem zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Nie zmienia to jednak faktu, że betonowe posadzki są powierzchniami najbardziej narażonymi na zużycie, przez co wymagają one renowacji. Polerowanie posadzki betonowej jest jedną z najskuteczniejszych opcji, niosących szereg zalet dla inwestorów. Określana mianem oszczędnej, posadzka doskonale odnajduje się w wielkich halach pracowniczych, fabrykach, a także miejscach publicznych, jakimi są wszelkiego rodzaju urzędy, sale, hotele czy muzea. Od lat zajmujemy się polerowaniem betonu, zaopatrując Klientów w wysokiej jakości podłoża podnoszącego estetykę posadzki, a przy tym całej firmy.

Ekologiczne polerowanie posadzki betonowej i jej najważniejsze zalety

Szlifowanie, impregnacja i polerowanie betonu są bardzo mało szkodliwą dla przyrody formą renowacji. Produkcja materiałów potrzebnych do wypolerowania betonowej posadzki ma jeden z najmniejszych współczynników szkodliwości na środowisko. W czasach zwiększonej świadomości odnośnie recyklingu i dbałości o otaczającą nas naturę, powyższy argument jest niebywale przekonujący dla inwestorów. Beton polerowany nie jest systemem powłokowym, przez co jego powierzchnia się nie odspaja. Dodatkowo, gdy posadzka w wyniku intensywnej eksploatacji straci swój dotychczasowy blask, wystarczy ją ponownie przeszlifować i wypolerować. W przypadku, gdy mamy do czynienia z czynnością jaką jest polerowanie posadzki betonowej cena jest znacznie niższa od tej, którą ponosi się pierwszy raz. Beton polerowany to posadzka bezpieczna, a jej połysk po procesie renowacji to złudzenie optyczne, powstające w wyniku jednolitego odbijania się światła. Doświadczenie ekspertów z Vawnik pozwoliło na opracowanie innowacyjnych technik bezpośrednio związanym z polerowaniem tego rodzaju posadzek – zapewniamy naszym Klientom wszystko, co najlepsze.

Polerowanie posadzek betonowych to szybka i skuteczna forma renowacji

W procesie polerowania posadzek nie są używane żadne środki wymagające długiego czasu utwardzania, przez co wystarczająco sprawny zespół posadzkarzy może wykonać w jednym rzucie aż do 100 m2 polerowanego betonu w jeden dzień! W dodatku zaraz po wykonaniu pola betonu polerowanego, posadzka jest gotowa do użytkowania. Polerowanie możliwe jest do wykonywania partiami, przez co zakłady zamawiające ten typ renowacji nie muszą przerywać swojej pracy. Vawnik nie sprzedaje kota w worku; każdy Klient może liczyć na fachową poradę doświadczonych przedstawicieli firmy, którzy szczerze stwierdzą, czy dany typ betonowej podłogi nadaje się do przeprowadzenia zabiegu, jakim jest polerowanie posadzki betonowej. Polerowany beton wydłuży okres użytkowania posadzki, dodatkowo zaopatrując ją w liczne walory estetyczne.

Polerowanie betonu Warszawska firma

Polerowanie betonu