Malowanie i znakowanie

Usługi


Oznakowanie poziome jest bardzo ważnym elementem bezpieczeństwa i organizacji pracy w obiektach przemysłowych. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość środowiska logistycznego sprawia, że doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów.

Oznakowanie poziome jest bardzo ważnym elementem bezpieczeństwa i organizacji pracy w obiektach przemysłowych. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość środowiska logistycznego sprawia, że doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Usuwamy linie w technologii chemicznej i mechanicznej.

Odpowiednie oznakowanie poziome to wymóg, który dotyczy wszystkich miejsc pracy o zorganizowanym ruchu bądź określonych procesach wytwórczych. Transparentne wyznaczenie drogi transportowej, ścieżek dla pracowników oraz granic poszczególnych stanowisk nie tylko przyspieszy pracę, lecz przede wszystkim zwiększy bezpieczeństwo osób funkcjonujących w hali produkcyjnej czy magazynowej na co dzień. VAWNIK S.C. oferuje profesjonalne malowanie linii na powierzchniach przemysłowych; działania firmy obejmują przygotowanie i wykonanie wszystkich elementów, które wchodzą w skład przejrzystego systemu organizacji ruchu na terenie obiektu. W naszej pracy pod uwagę bierzemy przede wszystkim obowiązujące prawnie wymogi dotyczące oznakowania hal oraz magazynów, a także bezpieczeństwo osób pracujących w miejscach wysokiego ryzyka. Malowanie linii poziomych to krok w stronę polepszenia warunków panujących w pomieszczeniach przemysłowych – bo życie ma się tylko jedno.

Malowanie linii z VAWNIK S.C. Wyznaczamy ścieżki bezpieczeństwa!

Efektywność pracy może być większa, jeżeli tylko zadba się o odpowiednią organizację przestrzeni, w której dziennie funkcjonują setki pracowników. Hale magazynowe i przemysłowe to zazwyczaj olbrzymie budynki, w których nawigacja jest wręcz konieczna. Malowanie linii zapobiegnie chaosowi w miejscu pracy, usprawniając jej organizację. Wykonane przez naszych specjalistów malowanie linii poziomych naprowadzi wszystkie procesy przemysłowe na właściwe tory, minimalizując ryzyko błędów w komunikacji pomiędzy przemieszczającymi się po hali pracownikami. Firma VAWNIK S.C. zapewnia kompleksową obsługę zarówno w zakresie projektowania, jak i wykonywania tego rodzaju usług, mając na uwadze szczegółowe wytyczne BHP. Zlecając nam malowanie linii, w efekcie zyskujesz:

  • harmonijne uporządkowanie ruchu wewnętrznego

  • zrównoważenie natężenia ruchu w magazynie

  • bezpieczeństwo dla swoich pracowników

  • redukcję wypadków w miejscu pracy

Malowanie linii poziomych – jak pracujemy?

Każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie, z uwzględnieniem ogólnie panujących norm i zasad bezpieczeństwa regulowanych przez przepisy pracy. Wykonujemy projekty na specjalne zamówienie naszych Klientów, dostosowując oznakowania do ich wymagań, a także specyfiki pomieszczeń, w których mają one znaleźć zastosowanie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracach związanych z przygotowywaniem hal magazynowych, jesteśmy w stanie szybko i sprawnie przeprowadzać wszystkie zlecone nam prace. Malowanie linii przebiega u nas z wykorzystaniem specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, łączących w sobie trwałość i wytrzymałość na miarę potrzeb inwestorów. Nie osiadamy na laurach, stale doskonaląc się w naszych działaniach; stawiamy na ciągły rozwój, pracując nad szczegółowym opracowaniem autorskich metod malowania trwałych oznakowań poziomych. W naszej pracy stawiamy na precyzyjność i terminowość – wiemy, jak wielkie straty może przynieść jeden dzień opóźnienia, dlatego też starannie określamy zakres czasowy naszych prac, by przedsiębiorcy mogli dostosować do nich plany produkcyjne.

Przygotowanie podłoża i malowanie linii z VAWNIK S.C. to inwestycja na lata!

Przed przystąpieniem do malowania linii odpowiednio przygotowujemy podłoże – to właśnie ono odgrywa kluczową rolę dla uzyskania odpowiedniej przyczepności powłok malarskich. Odpowiednie podłoże powinno cechować się wysoką nośnością, stabilnością, a przy tym być wolne od luźnych elementów, kurzu czy tłuszczu. VAWNIK S.C. od wielu lat świadczy kompleksowe usługi z zakresu renowacji posadzek przemysłowych; wykorzystujemy nasze doświadczenie na co dzień, dbając o to, by nasi Klienci mogli cieszyć się wytrzymałym, odpornym na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, podłożem magazynów i hal przemysłowych. Prawidłowe przygotowanie podłoża pod malowanie linii nie stanowi dla nas żadnego problemu – z każdym kolejnym zleceniem przystępujemy do prac bogatsi o doświadczenie, chcąc stale doszlifowywać swoje umiejętności. Malowanie linii na odpowiednio przygotowanej powierzchni to czysta przyjemność! Dokonujemy tego w asyście uprzednio przygotowanych farb z mieszanką specjalnie wyselekcjonowanych składników, dzięki którym Klient ma pewność, że nawet intensywny proces eksploatacji hali nie naruszy poziomych linii.

Malowanie linii cena – dowiedz się, co składa się na koszt usługi

W przypadku usługi, jaką jest malowanie linii poziomych w magazynie lub hali, cena za każdym razem wyliczana jest indywidualnie, po szczegółowej rozmowie z Klientem. Nie jest możliwe ustanowienie stałego cennika dla usługi, która wykonywana jest przez specjalistów na wiele różnych sposobów, w zależności od potrzeb osoby zamawiającej. Ostateczna kwota, jaką należy ponieść za malowanie linii obejmuje między innymi:

  • metraż hali

  • ilość oznakowania jakie należy uwzględnić w projekcie

  • dobór technologii nanoszenia farby (dostosowanej do podłoża, na którym mają zostać namalowane linie)

W VAWNIK S.C. zajmujemy się malowaniem linii i oznakowań, a także ich usuwaniem. Wieloletnia obecność w branży i ścisła współpraca ze środowiskiem logistycznym sprawia, że doskonale rozumiemy potrzeby przedsiębiorców zlecających nam prace. Zarówno do malowania linii jak i ich usuwania wykorzystujemy najnowsze technologie, bezpieczne dla otoczenia i pracowników. Skontaktuj się z nami i wyznacz nowe ścieżki bezpieczeństwa w swojej firmie!

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

#1 Co wchodzi w skład farby wykorzystywanej do malowania linii?

Stosowana przez nas farba do malowania linii oparta jest na wytrzymałych żywicach akrylowo-kauczukowych, cechujących się między innymi szybkim czasem schnięcia. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych produktów, nade wszystko ceniąc sobie zwłaszcza jakość składu farb.

#2 Dlaczego warto oznakować swój magazyn?

Prawidłowe oznakowanie magazynów oraz hal przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa w tych miejscach, a przy tym minimalizuje ryzyko wypadków, których powodem było m.in. nieprawidłowe poruszanie się między poszczególnymi działami. Malowanie linii stanowi obowiązek każdego pracodawcy – oczywiście, nie musi tego robić sam. Zatrudniając ekspertów z VAWNIK S.C. oszczędzasz czas, zyskując właściwie oznakowany magazyn.

#3 Jak prawidłowo oznakować podłogę w miejscu pracy?

W magazynach i halach produkcyjnych należy pomalować drogi transportowe oraz ciągi komunikacyjne dla pieszych za pomocą trwałych i odpornych na zużycie farb, nakładanych metodą natryskową. Każda realizacja wykonywana przez VAWNIK S.C. przebiega z zachowaniem szczególnych środków ostrożności, zaś farby wykorzystywane do malowania linii są bezpieczne dla pracowników.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo

Malowanie linii
Usuwanie linii
Malowanie oznakowań poziomych
Malowanie piktogramów
Malowanie słupów
Malowanie hal
Malowanie magazynów
Malowanie fabryk
Malowanie garaży podziemnych
Malowanie miejsc postojowych
Malowanie parkingów
Malowanie ścian