Naprawa posadzek

Usługi


Zniszczona posadzka to nie tylko nieestetyczny wygląd lecz przede wszystkim zagrożenie
bezpieczeństwa w miejscu pracy. Regały wysokiego składu, wózki widłowe i inne pojazdy poruszające się po hali to duże obciążenia, na które posadzka musi być przygotowana.

Usługi - Naprawa  dylatacji, posadzki betonowej i ubytków w posadzkach

Naprawa dylatacji i posadzki betonowej

 
Zniszczona posadzka to nie tylko nieestetyczny wygląd lecz przede wszystkim zagrożenie
bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Regały wysokiego składu, wózki widłowe i inne pojazdy poruszające się po hali to duże obciążenia, na
które posadzka musi być przygotowana.
 

Zniszczona, nieprawidłowo zabezpieczona powierzchnia prowadzi do:

 
– Zwiększania kosztów operacyjnych i ergonomicznych
– pylenia betonu
– pył niszczy urządzenia i osiada na składowanym towarze
– tworzenia się wykruchów i dziur, które prowadzą do zagrożenia bezpieczeństwa
– wnikanie olejów i innych plamiących substancji
– nieestetycznego wyglądu
 
 

W zależności od stanu posadzki proponujemy wykonać

 
– bezpyłowe szlifowanie betonu
polerowanie w diamentowej technologii
– wyrównanie powierzchni posadzki betonowej
– usunięcie plam
– usunięcie starych powłok impregnatów, i innych
– naprawa i uzupełnianie dylatacji
– uzupełnianie ubytków w posadzce
– doszczelnienie i zaimpregnowanie betonu

Renowacja posadzek przemysłowych –
Każda renowacja posadzek przemysłowych wiąże się z nakładami finansowymi. Ważne, aby raz podjęte decyzje były słuszne i zapobiegły generowaniu kolejnych kosztów.
Nasze wieloletnie doświadczenie, posiadany sprzęt i wiedza sprawiają, że mogą nam Państwo zaufać i powierzyć ze spokojem prace naprawcze.
 

Naprawa dylatacji, krawędzi płyt betonowych

 
Każda, nawet najlepiej wykonana posadzka, prędzej czy później ulegnie uszkodzeniu. Dzieje się tak za sprawą ciągłej eksploatacji oraz działających na nią obciążeń.
Częstym problemem są uszkodzenia dylatacji, które objawiają się pionowymi lub poprzecznymi pęknięciami, wykruszeniem brzegów, pękaniem całej płyty.
Takie uszkodzenia nie tylko nieestetycznie wyglądają, ale przede wszystkim są niebezpieczne.
Dlatego, jeśli zauważycie Państwo powyższe uszkodzenia, niezbędna będzie naprawa dylatacji (krawędzi płyt betonowych) i powstałych uszkodzeń.
 
Naprawa dylatacji rozpoczyna się od wycięcia i wykucia uszkodzonych elementów posadzki. Następnie ubytki wypełniamy odpowiednimi masami naprawczymi. Naprawa dylatacji kończy się uzupełnieniem szczeliny dylatacyjnej sznurem i masą plastyczną.
 

Naprawa ubytków w posadzkach

 
Naprawa posadzki betonowej rozpoczyna się od diagnozy problemu i znalezieniu odpowiedniego rozwiązania spełniającego wymagania danego magazynu, hali.
Naprawa ubytków w posadzkach odbywa się przy użyciu uzupełniających się technologii.
W zależności od rodzaju posadzki dobieramy odpowiedni materiał naprawczy.
Naprawa posadzki betonowej to wieloetapowy proces zakończony polerowaniem, któremu towarzyszy impregnacja betonu mająca na celu wzmocnienie i doszczelnienie płaszczyzny roboczej.

Beton posiada wiele właściwości fizycznych i chemicznych, które cenią sobie jego użytkownicy. Nic zatem dziwnego, że bardzo często wykorzystywany jest zarówno w przemyśle, jak i warunkach domowych.
Jego głównymi zaletami są wytrzymałość na ścieranie, możliwość dowolnego kształtowania czy właściwości antykorozyjne. Powyższe pozwala łączyć go z różnorakimi komponentami i elementami, które przenoszą naprężenia (np. stalowe pręty) lub łączą drewniane konstrukcje. Cała operacja nazywa się kotwieniem. Pozwala ona na wzmocnienie i odpowiednie scalenie budowy, w tym także posadzek.
 

Usuwanie kotew nie musi niszczyć posadzki

 
Zapewne zastanawiasz się, jak usunąć kotwy, aby te nie uszkodziły nowej posadzki. Usuwanie kotew to zabieg miejscowego wywiercania kotew lub elementów stalowych znajdujących się w posadzce oraz naprawy powstałych ubytków.

Że wyjęte kotwy powodują uszkodzenia betonu, które nie tylko nieestetycznie wyglądają, ale przede wszystkim są niebezpieczne dla użytkowników.
Lata doświadczeń pozwoliły nam opracować metody, które są niezwykle skuteczne i szybkie.
 

Usuwanie kotew – rodzaje wykonywanych prac

 
– usuwanie kotew – dobijanie kotew i uzupełnienie ubytku
– usuwanie kotew – wycięcie i uzupełnienie ubytku
– usuwanie kotew- wywiercenie kotew i uzupełnienie ubytku

Naprawa posadzek betonowych może odbywać się z wykorzystaniem różnych metod, mniej lub bardziej inwazyjnych. Najważniejsze, aby prawidłowo ocenić problem i dopasować typ prac naprawczych do stanu nawierzchni. Specjalnością firmy VAWNIK jest renowacja posadzek przemysłowych, którą świadczymy na terenie wszystkich polskich miast. Naszym centrum dowodzenia jest Warszawa, ale gdy zachodzi potrzeba niesienia pomocy w innym miejscu, chętnie dojeżdżamy. Co znajdą Państwo w aktualnej ofercie? Postanowiliśmy skupić się na najskuteczniejszych, a jednocześnie najmniej kosztownych usługach. Regeneracja posadzek przemysłowych w naszym wykonaniu to m.in. polerowanie betonu, szlifowanie betonu, usuwanie żywicy, impregnacja i konserwacja, a także dylatacja posadzki betonowej. Zakres usług jest oczywiście znacznie szerszy – metodę działania dobieramy w zależności od potrzeb Klienta i jego firmy.

Naprawa posadzki przemysłowej powinna zostać powierzona fachowcom!

Nikt tak dobrze nie zajmie się renowacją nawierzchni, jak eksperci z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zawodzie. Proponujemy Państwu usługi, szyte na miarę Waszych oczekiwań: wiemy, jak ocenić stan nawierzchni i wskazać najlepsze rozwiązanie naprawcze. Renowacja posadzki betonowej w magazynie, hali, parkingu podziemnym bądź hangarze powinna być przeprowadzona kompleksowo. Dlatego VAWNIK stawia na nowoczesne metody, z wykorzystaniem których naprawa posadzek przemysłowych przebiega sprawnie i skutkuje osiągnięciem zakładanych rezultatów. Jeśli interesuje Państwa naprawa dylatacji posadzki, polerowanie betonu lub jakiekolwiek inne czynności związane z renowacją nawierzchni przemysłowej, jesteśmy do usług. Przed przystąpieniem do prac wykonujemy niezobowiązującą ekspertyzę. Służymy również doradztwem i z satysfakcją odpowiadamy na pytania z trudnej dziedziny, jaką jest renowacja posadzek betonowych. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm oraz to, że cena usług pozostanie bezkonkurencyjna. Regeneracja posadzek betonowych jest bowiem czynnością, która musi być przeprowadzana regularnie. Zależy nam na zadowoleniu Klientów oraz tym, by do nas wracali. Stąd atrakcyjna cena i elastyczne podejście, jakie wyróżnia nas na tle innych firm. Niepoprawnie wykonana dylatacja posadzki przemysłowej, nadmierne pylenie, nierówności czy uszkodzenia mechaniczne nie muszą zaburzać funkcjonowania Państwa przedsiębiorstwa! Zapraszamy do współpracy na korzystnych warunkach.

Naprawa dylatacji i ubytków posadzki betonowej