Impregnacja i konserwacja

Usługi


Dlaczego impregnacja betonu. Działania prewencyjne, które Państwu proponujemy są dużo tańsze niż naprawa zniszczonej już nawierzchni.

Usługi - tutaj impregnacja - renowacja - konserwacja

Dlaczego impregnacja betonu

 
Działania prewencyjne, które Państwu proponujemy są dużo tańsze niż naprawa zniszczonej już
nawierzchni.

Dlatego zachęcamy Państwa do zadbania o często pomijany element inwestycji, jakim jest
odpowiednie zabezpieczenie betonowej posadzki przemysłowej.
 
Impregnacja betonu to podstawowy zabieg chroniący ją przed destrukcją.
Użycie impregnatów na bazie krzemianów wzmacnia strukturę betonu, podnosi jego twardość i
żywotność. Zapobiega wnikaniu brudu olejów i innych cieczy w głąb używanej nawierzchni.
Konserwacja- technologia czyszczenia powierzchni betonowych przy użyciu automatów myjących
uzbrojonych w diamentowe pady i siatki z mikrodiamentem.
Dodatkowo powierzchnia zastaje utwardzona impregnatami na bazie krzemianów
 

Renowacja posadzek przemysłowych

 
Wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Każde zlecenie jest rozpatrywane przez naszych specjalistów indywidualnie, co sprawia, że nasi Klienci otrzymują najkorzystniejsze rozwiązania, nie tylko pod względem technologicznym, ale również finansowym.
Indywidualnie dopasujemy rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się u Państwa w halach i magazynach. Weźmiemy pod uwagę wszystkie aspekty mające wpływ na eksploatację posadzki przemysłowej.
Impregnacja betonu, to nowoczesna technologia, pozwalająca przywrócić posadzce pożądane parametry. Posadzka powinna być przede wszystkim odpowiednio zabezpieczona, co uchroni użytkowników przed kolejnymi wydatkami.
 

Konserwacja betonu

 
Konserwacja betonu pozwoli odpowiednio zabezpieczyć powierzchnię przed degradacją. Profesjonalnie wykonana impregnacja betonu wzmocni beton, doszczelni pory, zapobiegnie pyleniu i poprawi jego walory estetyczne.
 
Technologia, której trzeba zaufać
Impregnacja betonu na bazie krzemianów to przebadana technologia i najskuteczniejsza metoda niezbędna przy wykańczaniu posadzki.

Bardzo często mamy okazję przekonać się o tym, jak wielu inwestorów pomija etap konserwacji posadzek betonowych. To duży błąd, który po pewnym czasie będzie wymagał naprawienia. Impregnacja posadzki betonowej zabezpiecza nawierzchnię przed eksploatacją, a tym samym przedłuża jej żywotność. Inwestycja we właściwie dobrane prace konserwacyjne jest więc bardzo opłacalna. Beton stanowi wdzięczny surowiec, pod warunkiem, że należycie się go traktuje. Wnikający w jego strukturę impregnat skutecznie podwyższa odporność nawierzchni i zapobiega powstawaniu w niej uszkodzeń. Konserwacja posadzki betonowej gwarantuje zatem ogólne wzmocnienie, ochronę przed zanieczyszczeniami i przedwczesnym ścieraniem. W przypadku obiektów wielkopowierzchniowych, impregnacja posadzek betonowych to wręcz podstawa – bez niej beton będzie chłonął ciecze i zabrudzenia, a w efekcie szybko tracił swoje właściwości.

Impregnacja i konserwacja posadzki betonowej uchronią ją przed koniecznością renowacji

Przedwczesna renowacja posadzek przemysłowych nie będzie konieczna, jeśli zawczasu pomyśli się o ich konserwacji. Dlatego w ramach zwiększania świadomości na temat prac prewencyjnych, prezentujemy nasze usługi z zakresu zabezpieczania powierzchni wykonanych z betonu. W ich skład wchodzi impregnacja posadzek betonowych oraz ich konserwacja. Czynności te skutkują kompleksowym wzmocnieniem podłóg przemysłowych. W ich efekcie renowacja nie musi być przeprowadzana tak często, jak w przypadku powierzchni niepoddanych impregnacji.

Konserwacja posadzek betonowych jest usługą, którą przeprowadzamy na świeżo oddanych oraz używanych nawierzchniach. Tam, gdzie są one narażone na intensywną eksploatację. Magazyny i hale przemysłowe, garaże podziemne i wielkopowierzchniowe obiekty handlowe to przykłady miejsc, w których impregnacja posadzek betonowych jest nieodzowna. Co istotne, w wielu sytuacjach impregnacja posadzki betonowej pozwala uniknąć kosztów, z jakimi wiąże się jej renowacja. Z decyzją lepiej nie zwlekać – oczyszczona i zabezpieczona posadzka jeszcze długo Państwu posłuży. Zachęcamy, by zdać się na nasze dziesięcioletnie doświadczenie i zaufać sprawdzonym technologiom, które stosujemy. Oferujemy Państwu gruntowne oczyszczenie i zabezpieczenie posadzki betonowej impregnatem najwyższej jakości. Utwardzony, wolny od pyłu i uszkodzeń beton zaskakuje doskonałymi parametrami i przez długi czas nie wymaga większych ingerencji.

Impregnacja, konserwacja betonu

Renowacja posadzek przemysłowych