Services


This process is used in the case of the most worn out and damaged concrete and stone surfaces.
Grinding of concrete is a multi-stage process, allowing for a spectacular transformation of the damaged floor, which becomes beautiful and smooth.

Szlifowanie betonu
To proces przeznaczony dla bardzo zużytych i zniszczonych powierzchni betonowych i kamiennych.
Szlifowanie betonu to wieloetapowy proces, pozwalający na niewiarygodną transformację zniszczonej posadzki w piękną, ekskluzywną powierzchnię. Szlifowanie betonu wyrównuje płaszczyznę, usuwa wszelkie rysy, plamy.

Szlifowanie betonu to konieczność gdy:

– posadzka nadmiernie pyli
– posadzka jest popękana
– usuwanie powłok lakierniczych, farb i klejów
– uszkodzenia chemiczne
– uszkodzenia mechaniczne (rysy, pęknięcia, wykruchy, dziury po kotwieniu)
– nieestetyczny wygląd
– nierówna nawierzchnia

Zaufaj technologii
Dlaczego większość ludzi zaufała tej technologii? Dlaczego Warszawa ma polerowane posadzki? Ponieważ prezentowana technologia jest niezwykle prosta, a do tego tania. Jako profesjonaliści, posiadamy sprzęt najwyższej jakości, który pozwala w szybki sposób usunąć niedoskonałości wierzchniej warstwy betonu. Dzięki temu odsłaniamy mocniejszą część posadzki, która może zostać poddana dalszej obróbce. Tak przygotowane podłoże wygląda niezwykle estetycznie, posadzka jest czysta i lśniąca.

Co zyskasz szlifując beton?
Szlifowanie betonu pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić pieniądze, które wydałbyś co roku na modernizację posadzki. Zabieg ten daje znacznie więcej. Polerowany beton wyglądem przypomina naturalny kamień, taki jak marmur czy lastryko. Materiały te są nieporównywalnie droższe od betonu, warto zatem zastosować polerowanie tego tworzywa. Szlifowanie pozwala zamienić brudny i nieatrakcyjny beton w piękną posadzkę, czystą, lśniącą i łatwą w utrzymaniu.
Jeżeli zależy Ci na trwałej posadzce, która pomimo intensywnego użytkowania, przez długi czas nie ulegnie destrukcji zgłoś się do nas. Szlifowanie betonu to zabieg, który na to pozwoli. Jeżeli masz problem z betonową posadzką, nie zwlekaj – zgłoś się do nas. Dokonamy analizy, która pozwoli dobrać najlepsze rozwiązania.

 

Zachęcamy do kontaktu i odwiedzenie naszych witryn: Facebook, Instagram

Na co dzień działamy na terenie Warszawy i okolic jednakże prace wykonujemy na terenie całego kraju.

Beton posiada wiele właściwości fizycznych i chemicznych, które cenią sobie jego użytkownicy. Nic zatem dziwnego, że bardzo często wykorzystywany jest zarówno w przemyśle, jak i warunkach domowych.
Jego głównymi zaletami są wytrzymałość na ścieranie, możliwość dowolnego kształtowania czy właściwości antykorozyjne. Powyższe pozwala łączyć go z różnorakimi komponentami i elementami, które przenoszą naprężenia (np. stalowe pręty) lub łączą drewniane konstrukcje. Cała operacja nazywa się kotwieniem. Pozwala ona na wzmocnienie i odpowiednie scalenie budowy, w tym także posadzek.